Hemen Ara

Servisler

EXCLUSİVE TURLAR

Kıbrıs, sürprizlerle dolu biryer ve her seferinde yeni bir yüzünü bizimle paylaşıyor.Viplen, Kıbrıs’ın şaşırtıcı güzelliklerini misafirleriyle buluşturmak için oluşturduğu altyapı ve portföyle sizi hiç görmediğiniz tarihle ve manzaralarla buluşturacak.

Özel şoförlerimiz, lüks araçlarımız ve güler yüzlü rehberlerimiz eşliğinde sizleri unutamayacağınız bir keşfe çıkarabiliriz. İsterseniz paket programlarımız eşliğinde keyif yaparken bilgilenin isterseniz sizlerin seçtiği rotalarda Kıbrıs’ın ruhunu yaşayın.

HAVALİMANI TRANSFER

Havalimanına ulaşmak ya da havalimanından istenilen bir lokasyona ulaşmak, Viplen misafirleri için zahmetli ya da stresli değil, keyifli ve rahat. Çünkü misafirlerimizin planları ve zamanlamaları bizim için de çok önemli.

Tam zamanında ve güvenli bir ulaşım için Viplen’in eğitimli, farklı dillere de şehir yollarına da hakim şoförleri ve lüks araçları hizmetinizde. Siz yeter ki yeri ve saati söyleyin. Dilerseniz Viplen size tüm gün eşlik etsin.

OTEL TRANSFER

Viplen otel transfer işleminizi yapsın, Sizde ayrıcalıklı ve konforlu bir seyahatin keyfini çıkarın. Gelin misafirimiz olun, güvenli ve rahat bir seyahat deneyimi yaşayın!

VIP TRANSFER

VIP Transfer hizmetinde sektör tecrübesi ve deneyimli şoför kadrosu ile siz misafirlerimize güvenli ve konforlu bir transfer deneyimi yaşatıyoruz. Viplen olarak bünyemizde bulundurduğumuz lüx araç filosu ile size en kaliteli ve konforlu hizmet vermeyi amaçlarız. Bizim hizmetimizi aldıktan bir dahaki seyahatinizde yine bizi tercih etmeniz en önemli başarı kriterimizdir. Size tahsis etmiş olduğumuz yolları çok iyi bilen, uzman özel şoförlerimizle gideceğiniz destinasyona en çabuk ve en güvenli bir şekilde ulaşımınız viplen güvencesiyle sağlanmaktadır. Rezervasyon için bizi arayın ! Yada Bilgilerinizi Gönderin Biz Size Ulaşalım!